כיום בעידן החי ונושם דיגיטל 7\24, המדיה החברתית זו הדרך החזקה ביותר לעסקים בכל הגדלים להגיע לקהל ייעד מדוייק לעסק שלך

הלקוחות שלך כבר באופן שוטף באינטראקציה עם המותגים מגוונים במדיה החברתית ואם אינך מדבר ישירות לקהל הייעד הרלוונטי והנכון עבור העסק שלך אתה פשוט מפספס! שיווק מדוייק וטוב במדיה החברתית יכול להשיג הצלחה יוצאת דופן לעסק שלך! יצירת מותג מסור, יצירת לידים והגדלת מכירות באופן שוטף על בסיס יומיומי.

כיום, מעל 4 מיליון משתמשי פייסבוק פעילים בישראל בין אם זה באמצעות המחשב, הסמאטרפון, הטאבלט או כל מוצר ביניים עם גישה לרשת. אנו נדע לתת ללקוחות שלך סיבה מספיק טובה להקליק על הפוסט שלך, לגלוש לאתר שלך, לעשות לך לייק או להשתתף בפעילות.


פייסבוק

השתמש בפלטפורמת הפרסום הפופולרית ביותר כדי להגיע לקהל הייעד המדויק ביותר, לטראפיק גבוהה לאתר שלך, להגדלת כמות המכירות ויצירת לידים איכותיים.

אינסטגרם

השתמש בפלטפורמה החזקה ביותר מבחינה חזותית – מכירתית כדי לעורר עניין במוצרים ובשירותים של העסק שלךלמה מדיה סיקרט לקידום במדיה החברתית?

אנחנו צוות מפרסמים מומחים. אנו מפעילים מסעות פרסום של במדיה החברתית בכל יום. יש לנו ניסיון ונתונים מוכחים לגבי שיטות עבודה מומלצות בנוגע להעתקה, לכותרות ולמילות מפתח. אנו מבינים בדיקות A / B טקסטינג, אופטימיזציה של המרות, ומיקוד מחדש. אל תבזבז את הזמן שלך ותנסה להבין את זה. יש לך עסק להריץ!שימוש נכון עבור הכסף שלך

השתמש בפלטפורמה החזקה ביותר מבחינה חזותית – מכירתית כדי לעורר עניין במוצרים ובשירותים של העסק שלך. השירותים שלנו מגובים עם יושרה גבוהה ואנו רוצים להרוויח את האמון שלך באמצעות מתן עבודה ושירותיות לשביעות רצונך!למה פרסום בפייסבוק הוא חשוב?

פרסום בפייסבוק הוא אחד מהדרכים היעילות ביותר להרחיב את העסק שלך באינטרנט. פייסבוק מתגאה ביותר מ -2 מיליארד משתמשים פעילים, כאשר המשתמשים מבזבזים מספר שעות רב בשבוע על הימצאותם בפלטפורמה. אמרת פרסום בעידן המודרני, אמרת פייסבוק.

פרסום פייסבוק מציג הזדמנות עבור עסקים מכל הגדלים להגיע לקהל הייעד המדוייק ולא לבזבז כסף מיותר על קהל לא רלוונטי שלא ייתן שום ערך לעסק שלך. עסקים המנצלים מודעות בפייסבוק בהצלחה יכולים להגדיל באופן משמעותי את העסק שלהם בצורה אשר ניתנת למדידה. בגלל זה, פרסום פייסבוק הוא היסוד להצלחה של בעלי עסקים שרוצים לגדול במהירות.מהי סוכנות פרסום פייסבוק ולמה אתה צריך אחת?

בעוד ההיתרונות של פרסום בפייסבוק ברורים, אופן השימוש בו על מנת לקדם מכירות – לא ברור כלל. למרות שפייסבוק מרוויח כמיליארד דולר בשנה מהכנסות פרסום, מעל 40% הם של מנהלי עמודי פייסבוק. מאוד פשוט ליצור את המודעה הראשונה שלך בפייסבוק, אבל קשה מאוד להצליח להפוכה לויראלית. מדיה סיקרט היא סוכנות פרסום בפייסבוק עם מפרסמים מנוסים המסייעת לעסקים להשתמש במודעות פייסבוק כדי לגדול. סוכנות המודעות שלנו בפייסבוק מנהלת מעל חצי מיליון ש"ח בהוצאה על מודעות בפייסבוק. אנו עוזרים ללקוחותינו לפתח מסעות פרסום מתקדמים כדי להרחיב את העסק שלהם.

טקטיקות הפייסבוק המתקדמות שאנו מעסיקים עבור לקוחותינו כוללות בדיקות A / B, שיווק מחדש וקהלי Look a like, וכן אופטימיזציה של המרות. אנו עוזרים ללקוחותינו ליצור מודעות יעילות וממשיכים לבצע אופטימיזציה לתוצאות אופטימליות. אנו בודקים גרסאות של מודעות כדי לראות איזה מהם מבצע את הביצועים הטובים ביותר. וכדי למדוד את הביצועים, אנו מתקינים פיקסלים של המרות באתר שלך כדי לאתר את המספר המדויק של הפניות / מכירות שאתה מקבל בפרק זמן מסוים. אלה הן רק חלק מהדרישות הדרושות ליישום מסע פרסום רווחי של מודעות פייסבוק.איך זה עובד?

הלקוחות שלך כבר באופן שוטף באינטראקציה עם המותגים מגוונים במדיה החברתית ואם אינך מדבר ישירות לקהל הייעד הרלוונטי והנכון עבור העסק שלך אתה פשוט מפספס! שיווק מדוייק וטוב במדיה החברתית יכול להשיג הצלחה יוצאת דופן לעסק שלך! יצירת מותג מסור, יצירת לידים והגדלת מכירות באופן שוטף על בסיס יומיומי.
כיום, מעל 4 מיליון משתמשי פייסבוק פעילים בישראל בין אם זה באמצעות המחשב, הסמאטרפון, הטאבלט או כל מוצר ביניים עם גישה לרשת. אנו נדע לתת ללקוחות שלך סיבה מספיק טובה להקליק על הפוסט שלך, לגלוש לאתר שלך, לעשות לך לייק או להשתתף בפעילות.

גילוי מודעות בפייסבוק

כדי לעזור לעסק שלך עם פרסום בפייסבוק, נצטרך ללמוד יותר עלייך. באופן ספציפי, מה הופך את העסק שלך לייחודי? ומהם מטרות הפרסום שלך?. אם יש לך מודעות מוצגות בעבר, נבחן את מסעות הפרסום הקודמים כדי לקבוע מה עובד מול מה שלא. אנו נסיים את תהליך הגילוי שלנו באמצעות מתן אסטרטגיה מקיפה המתאר כיצד אנו מתכננים להתקדם.

פיתוח מודעות פייסבוק

השלב הבא הוא להתחיל לפתח את המודעות שלך בפייסבוק. מדיה סיקרט תכתוב את הפרסום, הכותרות והתיאורים של פייסבוק שיופיעו במודעות שלך. אנו נכלול גם מודעות יצירתיות, כגון תמונות באיכות גבוהה או גרפיקה פשוטה כדי למשוך את תשומת הלב למודעות שלך. תהיה לך הזדמנות לסקור את כל התוצרים מסוכנות הפרסום שלנו בפייסבוק לפני תחילת העבודה.

אופטימיזציה למודעות בפייסבוק

לאחר שהמודעות מאושרות, מתחיל הקסם האמיתי. בדרך כלל אנו מתחילים את מסע הפרסום שלך עם עד 10 מודעות, ואנחנו עוקבים באופן יומיומי אחר ההתקדמות של מודעות אלו. עם הזמן, אנו מתחילים לראות מגמה בתוך המודעות שלך, המדגישות מודעות עם ביצועים טובים ומודעות בעלות ביצועים נמוכים. המומחים בסוכנות הפייסבוק שלנו ינתחו את נתוני הביצועים ויבצעו שינויים במסע הפרסום שלך כדי לשפר את הביצועים לאורך זמן.

ניטור פייסבוק

ההיתרון העיקרי שלך לשתף פעולה עם מדיה סיקרט בפייסבוק היא שאתה יכול לסמוך על זוג נוסף של עיניים. כבעלים של עסק, סביר להניח שאין לך זמן לפקח, למזער שגיאות ולבצע אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך. כחלק מהשירות שלנו, ננהל את מודעות הפייסבוק שלך עבורך ונעקוב אחריו באופן עקבי. אנו נעקוב אחר תקציב המודעה שלך וננסה לצמצם ככל האפשר את השגיאות.

דיווח פייסבוק

מדי חודש, מדיה סיקרט תספק לך דו"ח מקיף. דוח זה ידגיש את התוצאות הכוללות שלך ויעזור לך להבין את הסטטוס של מסע הפרסום שלך בפייסבוק. כמו כן תהיה לך הזדמנות לדבר איתנו על מסע הפרסום שלך על בסיס דו שבועי או חודשי כדי להבטיח שאנחנו בדרך הנכונה.המטרה של מדיה סיקרט בפייסבוק היא לעודד תנועה שמובילה למכירות עבור העסק שלך. אנו משיגים זאת בכמה דרכים:

הגדלת המרות ממודעות הפייסבוק
הגדלת קליקים ממודעות הפייסבוק
הגדלת הרלוונטיות של מודעות הפייסבוק
הגדלת המודעות הכוללת של המותג שלך
אנו מספקים מעטפת 360 מעלות לעסק שלך

שירות הפרסום שלנו בפייסבוק יכול לתמוך בך ובכל צרכי הפרסום המקוון שלך. בין אם אתה צריך גרפיקה מתקדמת, או עלוני שיווק בדוא"ל כדי למקד את הלקוחות החדשים שלך, אנחנו יכולים לעזור לך. אנו יכולים גם לפרסם את העסק שלך על פלטפורמות מדיה חברתית נוספות, כגון Instagram, ועוד. אנו מאמינים באמת שסוכנות המדיה שלנו יכולה להיות שותפה לטווח הארוך בצרכים העסקיים שלך.
מה הופך את סוכנות הפרסום בפייסבוק שלך למיוחדת?

יש לנו את הניסיון

אם אתה מעסיק שכירים, פרילנסר או מתמחה כדי לנהל את מודעות הפייסבוק שלך ללא ניסיון - אתה עושה טעות. מאות אלפי שקלים מבוזבזים בפייסבוק מדי שנה בשל חוסר ידע, ניסיון ויכולת במודעות פייסבוק. אתה צריך סוכנות פרסום בפייסבוק עם ניסיון של שנים בפיתוח מסעות פרסום מוצלחים שמניבים הכנסות.

אנו מספקים לך תובנות לגדילת העסק

קשה לגדול עם נתונים מוגבלים. עבור כל מסע פרסום שאנו עובדים עליו, אנו מוודאים שאתה מקבל ערכים חשובים. אנו נקפיד לעקוב אחר ההחזר על ההשקעה שלך, ואנו נספק לך דוחות שיעזרו לך לפענח את המידע בצורה הטובה ביותר האפשרית.